Pedikúra

Pedikúra je jedna z nejcitlivějších procedur. Pro některé z nás je to velmi citlivé téma. Proto klademe důraz na příjemné prostředí a maximální soukromí během procedury. Dále zajišťujeme tu nejvyšší péči, tak aby jste si během procedury odpočinuli a odcházeli s pocitem lehkých a hlavně zdravých nohou bez problémů. Příjemné, diskrétní prostředí a čistota je pro nás samozřejmostí.

Pedikúra Gel lak (Shellac)

Je základní ale důkladné ošetření nohou. Péče obsahuje lázeň, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů a následná aplikace gellaku (shellacku). Pedikúra je zakončena krátkou masáží speciálním krémem na nohy.

Classic pedikúra

Základní ale důkladné ošetření nohou. Péče obsahuje lázeň, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů, závěrečná péče krémem a olejem.

Wellness pedikúra

Exkluzivní ošetření, které maximálně a šetrně pečuje o nohy, chodidla a nehty. Ošetření obsahuje lázeň, změkčující zábal, peeling, masku, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů a závěrečnou masáž nohou. Nohy jsou hydratované a hedvábně jemné.