Lucie Kohoutková

zakladatelka

V kosmetickém salonu jsem prakticky vyrostla. Po letech praxe a zkušeností v oboru bylo mým snem vytvořit prostředí, kde budeme ke klientům vždy přistupovat individuálně, s citem a s řádnou odborností. Péče, kterou věnujeme Vašim rukám, nohám i nehtům je prováděna v té nejvyšší kvalitě. Pečlivě dbáme o to, aby nehty zůstaly nepoškozené a zdravé. Používáme ty nejlepší přírodní produkty a volíme šetrné procedury. Chceme, aby vaše nohy i ruce byly krásné a zdravé.

Darina Doležalová

Manikérka/pedikérka

Pracovat v kosmetickém salonu byl můj sen a proto jsem vystudovala střední kosmetickou školu. Dále jsem se v tomto oboru vzdělávala. Po mateřské dovolené jsem dostala nabídku pracovat v salonu Lucie Kohoutkové. Toto byla pro mě skvělá příležitost, jelikož sama sdílím filozofii našeho salonu. Ráda o naše klientky pečuji a dbám na to, aby se u nás cítily dobře a odcházely vždy spokojené. V salonu pracuji již čtvrtým rokem.

Andrea Žouželková

Manikérka/pedikérka

Kosmetika a vše kolem mě bavilo už od dětství. Do salonu Lucie Kohoutkové jsem začala chodit jako klientka a péče v salonu mě tak nadchla, že jsem se před dvěma lety rozhodla si udělat kurz manikúry. Teď na mateřské dovolené jsem dostala možnost u Lucky pracovat a stát se součástí skvělého týmu.
Motto vyzkoušené na vlastní kůži: Co tě nezabije, to tě posílí.