Manikúra

Specializujeme se na péči o přírodní nehty. Naším cílem je zdravý a kvalitní nehet. Jsme místem pro ty, kteří jsou odpůrci jakýkoliv již starých umělých metod a chtějí mít své nehty krásné, zdravé a upravené. Dále pomáháme s odstraněním již stávajícího gelu či akrylu a poradíme, jak dále o nehty pečovat, aby byly silné a zdravé i po odstranění umělých vrstev.

Metoda Gel lak (Shellac)

Tato inovovaná metoda gellaku se u nás na trhu objevila v létě 2012. Trvanlivost jsou 3 týdny. Vrstva je ještě tenčí a povrch je lesklejší. Další výjimečností, kterou ocení každá žena, je šetrnost této metody. Povrch nehtu se totiž vůbec nebrousí. Vrstva nehet chrání před každodenními vlivy a díky tomu vaše nehty sílí. Gellak nabízí mnoho nejnovějších odstínů a stále vytváří nové kolekce pro dané období. Dnešní doba je velice uspěchaná a čas znamená peníze. Díky této inovaci můžete stihnout oběd a zároveň i nádhernou 3 týdny trvající manikúru.

Classic manikúra

Manikúrou Classic pečujeme o vaše přírodní nehty. Zlepšujeme kvalitu a nehty regenerujeme. Upravuje se tvar nehtu, zvlášť se věnuje péče nehtové kůžičce, nakonec se dodá nehtům výživa, která vytvoří lesklý a čistý povrch nehtové ploténky.Důležitou součástí je diagnostika nehtu, kde poradíme jak dále o nehty pečovat.

Naše manikúra je rituál, na který se budete vždy těšit.

Wellness manikúra

Wellness manikúrou si rozmazlujeme klientky. Je ideální pro namáhané ruce nebo jen pro prožití jedinečné péče. Provede se Manikúra Classic a poté následuje rituál, kde promasírujeme ruce pomocí peelingu a odstraníme odumřelé části kůže, ruce jsou po peelingu hedvábně jemné a otevřené přijmout do hloubky vyživující látky z masážní emulze. Na závěr vás čeká uvolňující masáž rukou.

Dopřejte si malé lázně pro vaše ruce.